חיפוש כספים אבודים – אמינות פיננסית

כספים אבודים משרד האוצרמה בעצם המשמעות של איתור כספים אבודים? הבנקים, שניהלו את קרנות הפנסיה, קופות הגמל והפוליסות שלנו עד לפני מספר שנים, חויבו על ידי החוק להעבירן יחד עם הכספים שבהן – אל חברות הביטוח. כתוצאה מכשלים רבים ומורכבים בהעברת כספי הציבור, אכן הועברו הכספים אל חברות הביטוח השונות, אך אבדו הקשרים עם בעליהם. כך נוצר מצב אבסורדי של כספים אבודים ללא אפשרות לאתר אותם, בצורה זו הצטברו מיליארדי שקלים השוכבים בחשבונות לא פעילים, מבלי שהחוסכים יודעים או זוכרים את קיומם. כידוע, רבים מאתנו נוטים להחליף מקומות עבודה לעתים קרובות, מבלי להבין לעומק מה יעלה בגורלם עם חסכונות הפנסיה והגמל שכבר צברנו במקום העבודה הקודם. וכך, בעוד שכל מקום עבודה לכשעצמו, נוהג לפתוח עבור העובד קרן חיסכון חדשה, מתפזרים הכספים בין מספר רב של קופות, מה שמקשה את המעקב אחריהם וגורם לנו לשכוח מקיומם.

משווק מורשה מטעם משרד האוצר

איתור כספים אבודים משרד האוצר

במטרה לעזור ולהקל על הציבור לקבל את כספו, הושק בשנת 2013 שירות מיוחד מטעם משרד האוצר לאיתור כספים אבודים העונה על צורך איתור כספי פנסיה וכספים אחרים. כאשר אנו מתייחסים לכספים אבודים שכאלה, כאמור, אנו מתכוונים לאותן הפרשות כספים לגמל, לפנסיה או לקרנות אחרות שבצעתם בעבר, והפכו לחסכונות ישנים וחשבונות רדומים, אשר נותק עמם הקשר לאחר העברתם מהבנקים אל הקופות השונות. חלק גדול מהכספים הללו שייכים, אפוא, לאנשים שלא יודעים על קיומם כיוון שלא ניהלו רישומים מסודרים, וחלק אחר של הכספים האבודים שייך ליורשים אשר טרם מימשו את הצוואה.

איתור כספים אבודים לא יעיל במשרד האוצר

לצערנו, גם בעזרת האתר המדובר של משרד האוצר לאיתור כספים אבודים על שמי, קשה עדיין להגיע אל הכספים הנעלמים. נדרש משא ומתן מול אותן חברות ביטוח וקופות גמל, שלא תמיד נושא פרי כמצופה. לכן, במקום לבזבז זמן יקר ולספוג את התסכול הכרוך בהתקשרות מול אותם גורמים ביטוחיים, צרו קשר עם המומחים של אמינות סוכנות לביטוח ותנו להם לעזור לכם בחיפוש כספים אבודים על שמכם.

אמינות סוכנות לביטוח בשונה משרות כספים אבודים של משרד האוצר, מציעה את שירותיה במתן סיוע ללקוחות המתקשים לאתר ולקבל את כספם. כמו כן, אמינות סוכנות לביטוח תרכז עבורכם, במידת הצורך, את כל הכספים האבודים שצברתם ותסייע לכם לבחור מסלול חדש ואטרקטיבי שיניב את התשואות והרווחים הגבוהים ביותר. בעידן שבו כמויות עצמות של מידע מגיעות אלינו מכל כיוון, נדמה שעולם הפיננסים נשאר עלום בעבור רבים.

עובדה זו, פועלת לטובתן של חברות הביטוח וקופות החיסכון, הפנסיה והגמל, שנהנות מחוסר מודעותו של הציבור כלפי הכספים הרבים הללו, אך לא עוד. הצוות המוביל של אמינות סוכנות לביטוח בקיא בתחום ויודע לעשות את העבודה. שיחת טלפון אחת קצרה – תשנה את כל מה שידעתם ולא ידעתם אודות הכספים האבודים ששכחתם. אנחנו נעזור לכם לחדש עמם את הקשר ולהשקיע אותם בצורה חכמה, במידה ותרצו. בהצלחה!איתור כספים משרד האוצר